Kush jemi ne

Pershendetje

Mesazh nga themeluesi dhe nje prej drejtuesve te galerise sone:

Vizioni yne eshte te hapim syte dhe mendjet e njerezve drejt habise, pasurise dhe kenaqesise qe te percjell arti. Ne duam te terheqim audience te re per artin dhe ne vecanti per galerine tone. Ne duam te zgjerojme njohurite dhe perceptimin tuaj, t'ju inkurajojme te pyesni, t'ju ofrojme eksperienca te reja, ... te fillojme nje bisede... Eja dhe ti...
Ne fillim...
ne ishim miq e kolege qe ndanim te njejtat aspirata per krijimet e punet tona. Adhuronim e kritikonim njeri-tjetrin duke u ndihmuar keshtu per t'u permiresuar ne teknika e per te percjelle me bukur perjetimet tona ne ate qe krijonim.
Pastaj...
ne ndame eksperiencat tona, punen tone dhe vizionin tone mes nesh. U bashkuam per te sjelle me shume llojshmeri, me shume stil, me shume ngjyra ... U bashkuam per t'u bere me te fuqishem, per tu bere me te admirueshem ...
Dhe me pas...
menduam ta ndajme kete eksperience me ju dhe miqte tuaj :). Sepse puna jone merr vlere kur njihet nga ju, kur vleresohet nga ju, kritikohet nga ju e nga profesioniste. Sepse ju do te jeni zeri jone, ambasadoret tane te se bukures... Ju jeni fuqia jone! Shihemi ne ART GALERI ELIT ... Kemi shume gjera per t'ju treguar!

Lajme per ne

31
Mar
Turist ne udhet e vendlindjes
Perfundon me sukses ekspozita "Turist ne udhet e vendlindjes". Art Galeri Elit pati nderin te percjelle mbi 3 mije vizitore.
20
Qesh
Celet ekspozita "Pranvera ime"
Celet per te gjithe dashamiresit dhe admiruesit e artit pamor galeria me me ngjyra"Pranvera ime ..."
Lexo me shume

Miqte tane me te mire

Ferid Hudhri
Ibrahim Kodra
Helidon Haliti

Mesazh

Ju mund te na kontaktoni ne cdo moment per tu njohur me pikturat dhe galerine tone.
Mesazhi juaj u dergua!
Ne do t'ju kontaktojme se shpejti!